Козацька слава єднає українців

25 травня учні нашої школи мали можливість взяти участь у ХVІІІ зборі дитячо-юнацьких об'єднань «Козацьке коло – 2019», присвяченому Дню Героїв та 75-ій річниці Молотківської трагедії, який проходив у сусідньому Ланівецькому районі Тернопільської області.

Уже традиційно ланівчани збираються у травні на захоплюючу спортивно-патріотичну гру, де дитячі курені загальноосвітніх шкіл демонструють свою фізичну підготовку, бойовий дух, патріотизм та знання національних традицій.

З ініціативи наказного отамана Тернопільських козаків генерала-хорунжого Володимира Мосейка район запросив до участі теофіпольців, зокрема, і учнів Святецької школи.

Це був масштабний, грандіозний захід, який дуже нам сподобався. Урочисте відкриття розпочалося в центрі села Молотків біля пам'ятного знака, встановленого на місці спалених гітлерівцями у кузні селян. Тут відбувся і перший конкурс змагань козацьких куренів «Слава не поляже, а про себе розкаже». Далі ми пройшли разом колоною символічною вулицею спалених хат, що складається з експозицій Меморіального комплексу «Молотківська трагедія».

Наступні конкурси проходили на місці таборування під Мар'янівським лісом. Там був символічний блокпост, сформований бійцями козацько-десантного осередку. А ще бійці продемонстрували сучасну зброю.

Було символічне підписання Меморандуму про утворення Волинсько-Подільської Січі. Гостинно пригощали нас обідом з їх польової кухні.

Конкурси були захопливими. Всі курені намагалися показати свою спритність та витривалість. Ми отримали грамоту від Ланівецької райдержадміністрації та подяку від Тернопільського крайового коша Українського козацтва.

Прекрасно, що ми долучились і стали учасниками «Козацького кола – 2019» на честь борців за волю України.

Дякуємо усім організаторам заходу. Це свято додало нам козацького духу, патріотизму, спритності, віри у себе, ми знайшли хороших друзів. Кожен учасник поставив собі мету: вирости справжнім патріотом, внести свою частку у розбудову найкращої у світі України.

 

Слава героям! Слава Україні!

 

 

Козацька слава єднає українців

 

Козацька слава єднає українців

Козацька слава єднає українців